6týdenní online kurz těhotenského cvičení

Jsem v tom! Od hlavy až k patě :)

Chcete se cítit v těhotenství fit a dobře se připravit na porod?

Trápí vás bolest zad, kyčlí nebo pánve? Zácpa, nevolnosti, otoky či jiné těhotenské obtíže? Chcete se jich zbavit účinným cvičením?

Těšíte se na miminko, ale zároveň se obáváte porodu?

Ráda byste připravila své tělo i mysl na co nejhladší porod?

 

Moc dobře si pamatuju, jaké to je, probouzet se rozlámaná z nočního převalování a unavená z častého pendlování mezi ložnicí a koupelnou.

V mém prvním těhotenství mě trápily velké bolesti zad a kyčlí, dušnost, zažívací potíže, křečové žíly, úbytek energie i chuti do čehokoliv a odnášela to i má křehká psychika. A porod byl jedno velké utrpení...

Naproti tomu druhé těhotenství bylo úplně jiné. Bylo mi zkrátka dobře a cítila jsem se fit až do samého konce. A porod? Přesně takový, jaký jsem si vysnila: přirozený, rychlý a téměř bezbolestný.

V čem byl rozdíl? Co bylo jinak? Mé druhé těhotenství bylo v pohybu. V jemném, pomalém, soustředěném, zkrátka takovém, jaké si tělo i psychika v těhotenství žádá. 

Tou dobou už jsem byla lektorkou Pilates a kromě toho, že jsem své tělo skvěle znala, znala jsem i specifika zdravého cvičení v těhotenství. 

Abyste se i vy mohla cítit ve svém těhotenství skvěle, připravila jsem pro vás komplexní kurz cvičení.

Co vám přinese?

 • Naučíte se nést svoje bříško
  a podpořit správné držení těla, abyste nepřetěžovala břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna, ale naopak je správně zapojila do stabilizace páteře.
 • Pomůžete miminku lépe najít vhodnou polohu.
  Dítě v děloze zaujímá takovou polohu, jakou mu prostor trupu matky dovolí. Díky cvičení a vedení ke správnému držení těla mu tento prostor krásně vytvoříte. Bude se mu lépe dařit během těhotenství a při porodu snadněji sestupovat do porodních cest.
 • Díky velmi účinnému cvičení ulevíte svému tělu od bolestí
  (zad, hlavy, kloubů, žeber, ...) a nejrůznějších těhotenských obtíží (jako je zácpa, inkontinence, nevolnost, hemoroidy, křečové žíly, syndrom karpálního tunelu ad.).
 • Naučíte se správně dýchat a se svým dechem pracovat
  tak, abyste se nepřetěžovala a dokázala dech plně využít při samotném porodu.
 • Správným cvičením skvěle připravíte své tělo na porod,
  ale také na následnou rekonvalescenci po něm.
 • Díky relaxačním a dechovým technikám zharmonizujete svoji mysl,
  uvolníte duševní i tělesné napětí, vaše miminko bude spokojenější a vy se lépe naladíte na samotný porod.
 • Lépe porozumíte změnám,
  kterými během těhotenství vaše tělo i psychika prochází, a mnohem snáze se s nimi vyrovnáte.

V kurzu na vás čeká:

 • 8 ucelených videosestav Pilates pro těhotné zaměřených na konrétní tělesné partie, projdeme celé tělo
  cvičení v délce 25 - 40 minut
 • 4 sestavy zaměřené na 3. trimestr a přípravu na porod
  cvičení a relaxační techniky v délce 30 minut
 • ke každé lekci doprovodný text s ilustracemi
  troška nezbytné teorie a anatomie pro správné pochopení fungování našeho těla, která vás bude bavit
 • účinné cviky, které jsou v souladu s těhotenstvím
  fyzio a Pilates cviky s názorně popsaným provedením včetně různých variant
 • praktické tipy na úlevu od konkrétních bolestí a potíží
  a tipy na to, jak dané partie v těle opečovat
 • 3 bonusová videa
  aktivace a relaxace pánevního dna, fasciální masáž hrudníku a aktivace a masáž chodidel

Kromě toho získáte také moji podporu na e-mailu po celou dobu trvání kurzu. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem. :-)

Na jaká témata se v kurzu můžete těšit?

V první části kurzu (kapitoly 1 – 8) projdeme a procvičíme celé tělo.

Ve druhé části (kapitoly 9 – 12) se více zaměříme na přípravu k porodu.

Všechny lekce jsou vhodné ve všech trimestrech, můžete tedy kurzem procházet v jakékoliv fázi těhotenství.

Podívejte se na sestřih z lekcí:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Michaela Malá a jsem certifikovaná lektorka Pilates.

Jsem také maminka dvou malých holčiček, proto je mi zkušenost mateřství velmi blízká a už od začátku se specializuji na cvičení s těhotnými ženami a ženami po porodu.  

Již 6 let se jako lektorka věnuju cvičení s maminkami v několika studiích a centrech. Vytvořila jsem desítky lekcí a online kurzů a vedu také individální online lekce. 

Absolvovala jsem již řadu odborných kurzů a školení a nadále se v oblasti zdravého pohybu v těhotenství a po porodu vzdělávám a moc mě to baví.

Jak kurz probíhá?

Veškerý obsah kurzu najdete v přehledné, jednoduše strukturované členské sekci

Jednotlivé lekce se otevírají postupně po dobu 6 týdnů.

 • Po zaplacení kurzu vám přijdou přístupové údaje a odkaz na členskou sekci, do které se přihlásíte. 1. lekce se vám otevře hned, další vždy po 4 dnech od předchozí.
 • Dvakrát týdně vám přijde email, který vás upozorní na novou lekci ve členské sekci (jednoduše na ni jenom kliknete).
 • Přístupy k celému kurzu vám zůstanou po dobu 1 roku, takže si jím můžete procházet vlastním tempem a cvičit podle videí opakovaně po celou dobu vašeho těhotenství i déle.
 • Vše tedy budete mít přehledně jak ve členské sekci na webu, tak ve vaší e-mailové schránce.

Představte si, že vstupujete do poslední fáze vašeho těhotenství. Cítíte se skvěle, nic vás nebolí, vaše mysl je klidná.

Naučila jste se pracovat se svým dechem, uvolnit pánevní dno a jste připravena pustit miminko na svět. Jste si vědoma své vnitřní síly, máte velikou oporu ve svém těle a důvěru v sama sebe, že to zvládnete.

Co na kurz a cvičení se mnou říkají klientky?

Milá Míšo, v první řadě bych Vám ráda poděkovala, celé těhotenství jsem s Vámi pravidelně cvičila :-) 30.11. jsem porodila holčičku Josefínku, 3 200 kg a 50 cm. Porod byl bolestivý, ale rychlý:-) Vše proběhlo bez problémů. Během svého čtvrtého těhotenství jsem absolvovala on-line kurz Jsem v tom! Od druhého trimestru jsem cvičila téměř každý den a díky tomu jsem se cítila fit po celou dobu těhotenství, záda mě nebolela jako u předchozích třech těhotenství. Jednotlivé lekce mě velice bavily, moc se mi líbilo i to, že Míša ke každé části těla něco napsala a díky tomu jsem přesně věděla, proč je dobré a důležité tyto cviky v těhotenství pravidelně opakovat a tím připravovat tělo na porod. Každý den jsem se na cvičení těšila, byla to taková chvilka pro mě a mé miminko. Všem těhulkám kurz vřele doporučuji, lekce jsou vedené velice milým způsobem, určitě se budete těšit každý den stejně jako já na půlhodinové cvičení s Míšou a Vaším miminkem v bříšku. Velkou výhodou tohoto kurzu je, že se časově přizpůsobí Vám a Vašim potřebám :-) Porod proběhl hezky, rychle a druhý den jsem již byla fit a plná sil, abych se mohla věnovat mé malé holčičce. Díky moc! Bylo to skvělé! Po šestinedělí plánuji s cvičením opět začít, abych se cítila hezky a i díky tomu byla klidné maminka pro mé čtyři děti, ono se to vždy odráží, jak se cítí maminka, tak se cítí i děti.
Lucie Mohrová
Cvičení s Míšou mohu vřele doporučit všem ženám, které se chtějí během těhotenství cítit dobře. Trpím na blok SI skloubení i občasné pobolívání beder, ale při pravidelném cvičení s Míšou mě nebolí vůbec nic! Jednotlivá videa jsou dokonale promyšlená, snadno pochopitelná a zvládnutelná pro každého, ale i jako sportovec jsem byla občas překvapená, jak může být cvik s minimálním rozsahem pohybu náročný a účinný, pokud se provádí správně. Míša je profík a ví co dělá. Navštívila jsem spoustu těhotenského cvičení, ale toto shledávám jako nejlepší a nejúčinnější. Navíc má člověk možnost se vracet a zopakovat si cokoliv potřebuje. Videa s cvičením užiju i jako netěhotná, jelikož působí skvěle na celý pohybový aparát a pánevní dno - posilují často opomíjené, ale velmi důležité svaly, zároveň protahují i uvolňují a co je velký bonus - zlepšují flexibilitu a mobilitu kloubů. Takže znovu: velmi doporučuji a za sebe velmi děkuji Míše, že to pro nás všechny dělá. Kdykoliv mi je trochu nevlídně, vím, že se na její videa mohu spolehnout a po, byť i krátkém cvičení, se mi udělá lépe, jak po fyzické, tak i psychické stránce. Díky!!!
Michaela Novotná
Milá Míšo, moc se mi líbil Váš balíček lekcí, a tak jsem si hned koupila i Váš kurz a každý týden jsem pak netrpělivě na emailu čekala, až přijde další lekce :) Moc mi vyhovovalo, jakým způsobem jste lekce vedla: velmi srozumitelné instrukce, názorně předvedné a ukázané cviky včetně info o snazších nebo těžších variantách. Nejvíc mi vyhovovalo, že určité cviky/polohy jde vždy přizpůsobit podle stádia těhotenství, velikosti břicha nebo momentálního stavu. Doprovodný materiál mi pomohl otevřít obzory ohledně částí těla, které se procvičovaly, je velmi srozumitelný a určitě pomáhá porozumět tomu, co a jak vlastně v našem těle funguje. Taky je skvělé, že "si Vás můžu vždycky sbalit s sebou na cestu", kdekoli jsem. Vaše cvičení mi pomáhá zůstat v pohodě a opravdu jasně vidět (pokud jsem jedna z těch šťastných), že i v těhotenství můžu zůstat fit, není k tomu potřeba žádných heroických výkonů, ale lze to vše zvládnout jemně, v klidu, v příjemné atmosféře. Já mám po každém cvičení s Vámi vždycky tak supr náladu a příjemné naladění, a to je na tom prostě úžasné. Eliška se taky vždycky těší, až budeme spolu cvičit. Říkám jí "teď jdeme cvičit s Míšou" a jsem moc ráda, že nám to spolu takto jde a jsme už takový malý sehraný tým :) Ještě jednou moc děkuji za vše a budu Vás sledovat dále :)
Silvie Najsrová
Krásny deň Miši, chcem sa ti poďakovať za celý kurz pre tehotné. Síce som ho kupovala skôr, ale začala som si to prechádzať až teraz. Keďže bývam na dedine, nemám možnosti dochádzať niekde na cvičenie a i tak sa cvičí raz týždenne a to je uznajme si, málo. Takto môžem cvičiť z pohodlia domova a nestresovať sa ako vyzerám, či budem doma alebo niekde inde, pretože si môžem zacvičiť či z čiech alebo slovenska :) Ďakujem ti za to a prajem veľa spokojných zákazníc :)
Jarka Vlasáková
Dobrý den, Míšo, prošla jsem Vaším kurzem Od hlavy až k patě a stále pokračuji ve cvičení. Kurz je moc fajn. Jsem v 22tt, cvičím s Vámi již od 16tt. Zatím žádné výrazné potíže nepociťuji, záda nebolí:) energie mám dost. Děkuji moc za to, co děláte, a přeju hodně dalších spokojených cvičících budoucích maminek!
Kristýna Hájková
Dobrý den, Míšo, Docvičila jsem 8. lekci kurzu "Jsem v tom!.." a ráda bych Vám za kurz moc poděkovala. Snažím se cvičit každý den, v pauzách mezi lekcemi jsem opakovala, vynechala jsem nyní pouze kvůli nachlazení a už se těším, jak se do toho zase dostanu. Cvičení mi pomáhá od bolesti zad, cítím se krásně protažená a věřím, že mi bude skvělou přípravou k hladkému porodu. Moc se mi Váš kurz líbil, psané texty jsou srozumitelné, tak akorát dlouhé, videa dobře natočená, i jejich délka mi vyhovuje. Máte příjemný hlas a působíte velmi mile a laskavě :) Ráda si s Vámi zacvičím zase a budu se těšit i na kurz poporodní :) Přeji mnoho spojených klientek a ať se Vám daří!
Kateřina Hlinková
Dobrý večer Míšo, dneska jsem odcvičila předposlední lekci a relaxace na mě měla tak účinný vliv, že jsem si asi chvíli zdřímla- bylo to velmi příjemné. Přemýšlela jsem, co Vám napsat jako podnět, protože té naprosto zasloužené chvály dostáváte snad dost a dost, ale upřímně řečeno moc nevím, čím kurz vylepšit... Váš kurz jsem nejdříve objevila ve formě 3 cvičení za velmi příjemnou cenu jako reklama na facebooku a říkala jsem si, že to mezi těmi mnoha zaručeně "nejlepšími" kurzy prostě zkusím, cítila jsem se při nich tak příjemně, že jsem při jejich docvičení neváhala s dalším pokračováním a to mi tak přirostlo k srdci, že jsem se rozhodla za Vámi v sobotu zajít i na předporodní kurz (na jiný bych asi nešla). Takže nezbývá, než Vám poděkovat za tu práci a snahu, co pro nás všechny děláte!
Apolena Geršlová
Dobrý den, Míšo, srdečně Vás zdravím z porodnice i s naší Sofinkou. Děkuji za skvělý kurz,který jste připravila! Přestože raději hrají basket než cvičím pilates ;-), tak jsem ráda, že jsem hlavně v posledních měsících těhotenství měla alespoň nějakou alternativu pohybu. Velmi oceňuji Vaše lekce. Obzvlášť některé jsem si velmi oblíbila, např. 1,3 a 8. Bavily mě doprovodné texty, některé byly opravdu super,vtipné...a hlavně skvěle odborné! Doufám,že se brzy budu moct vrátit i k jinému pohybu,např.beh, kolo, volejbal...ale chápu,že tělo i mysl potřebuje ujít ještě kousek cesty. Ráda bych si objednala Váš poporodní kurz a budu doufat, že mi tu cestu urychlí:-) Velmi mě oslovilo sdílení Vašich porodů, také jsem zažila pro mě náročný 1.porod a i když ten druhý nebyla procházka, tak jsem v mnohem lepší kondici. Ráda Váš program doporučuji dál. Zdravím Vás a ještě jednou děkuji.
Silvie Baumann
Ahojky Míšo, konečně jsem se dostala k tomu, abych ti napsala:-) Chtěla jsem ti poděkovat moc za prima kurz. Cvičím ho pravidelně, každý den, vždycky si dám na týden 2 lekce a ty točím dokola. Takhle mně to nejvíc vyhovuje. Kurz je velmi příjemný, pěkně udělaný, krásně srozumitelně jak co cvičit. Popis ke cvičení je taky moc fajn, krásně a stručně napsaný, že to pochopí i lajk :-) Jsem moc ráda, že jsem si ho zakoupila.
Kamila Jeřábková
Dobrý den, moc se mi kurz líbil, text byl srozumitelný a hezky uvedl do problematiky a vysvětlil jak funguje část těla, kterou budeme procvičovat. V začátcích těhotenství jsem měla problém s bolestí esíček, kterou jsem zmírnila až se jí skoro zbavila pomocí vašich cvičení. Moc děkuju, cvičilo se mi vždy krásně.
Markéta Gregorová
Ahoj Míšo, děkuji za velmi povedený kurz. Zúčastnila jsem se i pohodové letní výzvy a musím uznat, že obojí bylo moc fajn. Co se týče kurzu, jak jsem již psala, nejsem začátečník a pilates mám opravdu ráda. Mojí cvičitelce jsem nadšeně vyprávěla, že jsem našla kurz, který odpovídá všem zásadám a principům zdravého pohybu a navíc je přizpůsobený tělu těhotné ženy. Moc děkuji za možnost zacvičit si online, myslím si, že pro každou těhotnou ženu, která potřebuje ulevit od bolesti, je toto cvičení šité na míru.
Petra Hübnerová
Jedním slovem WOW! Pohyb vždycky patřil k mému životu, ale když jsem otěhotněla, bylo mi jasné, že ne vše, co jsem do té doby dělala, je pro mě a mé rostoucí miminko ideální. V Míši kurzu jsem našla ucelené odpovědi. Vše je krásně vysvětleno jak psanou, tak video formou. Detailně, a přitom srozumitelně, jsem se dozvěděla, jak funguje naše tělo. A hlavně jsem se dozvěděla, jak se mám v těhotenství správně hýbat a relaxovat, aby bylo dobře mně i miminku. Míša je skvělá lektorka a celý kurz je bezvadně sestaven doslova od hlavy až po patu :) Cvičení s Míšou je něco, co bych doporučila každé nastávající mamince, aby mohla prožít svůj požehnaný stav v dobré kondici a bez zbytečných bolestí. Díky za tvou super práci!
Katka Brühlovámáma dvou, www.katerinabruhlova.cz
Marně hledám ta správná slova. Napadají mě po uze superlativa, ze kterých ale neposkládám souvislé věty! Děkuji autorce Míše za důvěru a možnost nahlédnout pod pokličku kurzu "Jsem v tom od hlavy až k patě", ke kterému bych ještě dodala "Co má hlavu a patu!" A popravdě lituji, že nebyl, když jsem čekala děti. Celý kurz je velmi návodně, přehledně, poutavě veden a doprovázen texty spolu s fotkami, cvičeními a tipy. Jsem nadšená, ohromená a kurz bych doporučila každé nastávající mamince.
Adéla Hendrychová@Svetlo_do_srdce
Míšin kurz můžu jen doporučit. Z jejích lekcí je cítit laskavost, profesionalita a především opravdový zájem o těhulku na druhé straně obrazovky. Navádění do pozic je srozumitelné, stejně tak mi vyhovuje i klidné tempo vedení každé lekce. Moc oceňuji to, že Míša nabízí různé varianty pozic pro různé pokročilosti a také různorodé zaměření lekcí, které v kurzu připravila. Protože každý den je jiný a jedna univerzální cvičební sestava prostě neexistuje. Proto vnímám jako velký bonus cvičení dle Míšiných lekcí obměňovat podle toho, jak se právě cítím, a která část těla si říká o mou pozornost. Bezvadný a nápomocný je i psaný doprovod ke každé lekci, který pomůže v pochopení funkčních vazeb ve svalové kosterní souhře těla. Míša je opravdu expert na cvičení pilates před i po porodu!
Hanka Vildomcoválektorka office jógy, www.hankavildomcova.cz
Míšin kurz pilates pro těhotné je víc než jen on-line kurz. Dozvíte se v něm, jaké svaly a klouby jsou v těhotenství namáhané, a co Vám může pomoct a ulevit od bolesti. Já trpěla bolestí kyčlí a beder a pravidelné cvičení pilates bylo jako pohlazení, na které jsem se každý den těšila :) Skvělá kombinace teorie a cvičení zaměřeného na konkrétní partie i jejich kombinace, ke kterému se můžete dle libosti vracet.
Natalia Babjaková@chilledparenthood

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
S Míšou jsem cvičila pilates pro těhotné online od pátého měsíce až po poslední týden těhotenství. Na každou lekci jsem se těšila. Byly profesionálně vedené, skvěle připravené a vždy s novými cviky a s použitím různých cvičebních pomůcek. Celé těhotenství jsem zůstala v dobré fyzické kondici a bez bolesti zad a mohla tak až do posledního dne chodit na procházky a porodní cesty byly dobře připraveny na porod. Cvičení mělo samozřejmě velmi pozitivní vliv i na mou psychiku. Míša se vždy zajímala, jak se zrovna cítím, a lekci tomu přizpůsobila, což mi velmi vyhovovalo. Naučila jsem se správně držet tělo a nosit bříško, dýchat, uvolňovat kyčelní klouby a pánev a cvičily jsme i dolní končetiny, díky čemuž jsem za celé těhotenství neměla oteklé nohy. Rovněž jsem neměla problémy se zažíváním. Týden po porodu už jsem byla s Míšou opět ve spojení a poradila mi skvělé cviky na celé šestinedělí, které jsou vhodné i po císařském řezu. Také mi poradila, jak pečovat o jizvu. Moc se těším na další cvičení! 🙂
Michaela Brůnová

BONUSY KE KURZU !!!

3 bonusová videa zaměřená na

 • aktivaci a relaxaci pánevního dna pro oporu zvětšující se dělohy a snadnější porod
 • fasicální masáž hrudníku, která vám pomůže získat prostor pro dech i miminko
 • aktivaci a masáž chodidel, abyste položila základy pro správné nesení čím dál většího bříška

Kapitola o výživě v těhotenství

 • jaké živiny a v jakém množství je dobré v těhotenství (a v jednotlivých trimestrech) přijímat
 • jak řešit nevolnosti a zažívací potíže v těhotenství
 • které potraviny jsou v těhotenství v hodné a nevhodné a jaké mýty vás zbytečně straší

Instruktážní videonávod na úvaz šátku,

který pomáhá podepřít bříško a odlehčit ho. Slouží jako prevence bolestí pohybového aparátu a inkontinecne, předčasného porodu nebo úniku plodové vody. Má skvělé využití i po porodu.

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je 3 300 Kč.

Možná se vám zdá zbytečné platit za kurz, když si můžete zacvičit podle volně dostupných videí na internetu. To ano, pokud poznáte, která jsou kvalitní. Sama jsem jich spoustu prošla a vím, že jejich kvalita je velmi kolísavá. Některá jsou dle mého názoru pro těhotné ženy naprosto nevhodná, i přesto, že jsou jim určena. 

V kurzu získáte ucelený přístup - projdeme a procvičíme celé tělo a zaměříme se na specifika, která těhotenství má. Jeho autorkou je lektorka, která sama prošla dvěma těhotenstvími a již 6 let se cvičení s těhotnými ženami intenzivně věnuje.

Za cenu, kterou zaplatíte např. za návštěvu kadeřnictví, dostanete celkem více než 8 hodin videí se cvičením a spoustu hodnotných informací a praktických tipu pro těhotenství i porod.

Možná vás napadají ke kurzu tyto otázky:

Je cvičení vhodné ve všech trimestrech těhotenství?

Ano, je. Pokud jste po zdravotní stránce v pořádku vy i vaše miminko a lékař vám cvičení nezakázal, je naopak velmi prospěšné dopřát si pravidelné těhotenské cvičení. Jste-li v 1. trimestru a před otěhotněním jste necvičila, raději se cvičením počkejte až po 14. týdnu těhotenství.

Zvládnu cvičení, i když jsem v Pilates začátečník?

Ano, zvládnete. Cviky nejsou náročné a já vás do nich velmi názorně navedu. Stejně tak vás upozorním na chyby, kterých byste se měla vyvarovat. Pokud i přesto budete mít pochybnosti, zda cvičíte správně, zajděte si na nějakou skupinovou lekci Pilates pro těhotné ve svém okolí a nechte se lektorkou zkontrolovat.

Je pro mě kurz vhodný, když už jsem v poslední fázi těhotenství?

Pokud cvičíte od začátku těhotenství a jste zdravotně v pořádku, můžete v tom pokračovat i s tímto kurzem. Několik cviků, které kurz zahrnuje, jsou sice vleže na zádech (což ve 3. trimestru už ženám nebývá příjemné), ale nabízím k nim i varianty vsedě, vestoje nebo na předloktí. Zároveň vás vybízím, abyste naslouchala svému tělu a cvičila tak, aby vám bylo příjemně a nic vás nebolelo. Navíc kurz obsahuje i lekce zaměřené na období těsně před porodem a přípravu k němu.

Mohu cvičit, i když mě bolí záda a klouby?

Pokud se nejedná o akutní stav, mělo by vám cvičení od bolestí pohybového aparátu naopak pomoci, zároveň působí jako prevence. Při akutních stavech je vždy dobré nechat se prohlédnout i fyzioterapeutem.

Budu potřebovat nějaké speciální pomůcky?

Nebudete, stačí vám podložka, ručník, židle a polštář nebo deka. Další pomůcky, které využijeme v rámci bonusových videí, jsou nahraditelné věcmi, které běžně doma máte.

Budu kurz stíhat?

Ano, budete. Nové lekce se vám sice budou otevírat dvakrát týdně, ale je na vás, kdy si na cvičení najdete čas. Navíc se po dobu 1 roku budete moci ke všem cvičením vracet.

Co když mi způsob vedení lekcí nebude vyhovovat?

I to se může stát, i když se mi to za ta léta s kurzem ještě nestalo :-) Pokud máte pochybnosti, udělejte si představu, jak mé lekce cvičení vypadají. Na ukázky se můžete podívat výše nebo na mém youtube kanálu. Také si můžete stáhnout zdarma jeden z mých eBooků, které obsahují 30minutovou lekci cvičení, a vyzkoušet si ho.

Napadají vás další otázky?

Napište mi na misa(zavináč)mamapilates.cz nebo mě kontaktujte přes Facebook či Instagram.

Díky lekcím s Míšou jsem zvládla porod dobře nad všechna mé očekávání, pomohlo mi hlavně dýchání a i cviky na uvolnění beder a pánve. Moc doporučuji a těším se s Míšou na cvičení po porodu!
Kristýna Létalovázakladatelka MamiGym
Ahoj Míši, 24. 7. se nám narodil chlapeček a je to opravdu boží stvoření. ❤️ Ale co je nejdůležitější, je zdravý a snad i spokojený. A myslím, že díky tvé přípravě šlo všechno fakt dobře. Myslela jsem na dýchání a opravdu mi to hodně ulevovalo. Porod nebyl dlouhý.
Lucie Kinkor
Ahoj Míšo, chtěla jsem se ozvat až bude malá na světě, ale dostala jsem se k tomu až teď… 23.7. se nám hodinu po příjezdu do porodnice narodila Evelínka. Ještě cca 18 hodin před jejím narozením jsem s Tebou cvičila a musela vynechat jen asi 3 minuty z celkové půl hodiny. Cvičení mi opravdu moc pomáhalo cítit se fit a vlastně neznat, co jsou bolesti zad, kyčlí, čehokoli jiného! Určitě mám v plánu si pořídit Tvé on-line poporodní cvičení, potřebuju se především zbavit bříška, které mi trochu zůstalo. Moc děkuju za klidné a pohyblivé těhotenství a budu se těšit na další hodiny strávené s Tebou!
Apolena Geršlová
 • 6 týdnů
 • 12 lekcí cvičení
 • 4 bonusová videa a kapitola o výživě
 • moje podpora na e-mailu

Líbí se vám představa, že si můžete zacvičit z pohodlí domova kdykoliv se vám zachce a ulevit si tak od bolesti zad a jiných nepříjemných potíží?

Že stačí najít si půlhodinku pro sebe a kliknout na odkaz, který vám přijde do emailové schránky?

Že se během chvíle krásně protáhnete a zrelaxujete?

Že své tělo i mysl hezky připravíte na porod?

Tak neodkládejte své rozhodnutí až na potom a objednejte si 6týdenní kurz cvičení pro těhotné TEĎ! ;-)