Ráda byste si svoje těhotenství více užívala, ale trápí Vás bolesti zad?

Čím větší bříško je, tím víc Vás záda bolí?

Stáhněte si zdarma eBook:

JAK SE ZBAVIT BOLESTI ZAD V TĚHOTENSTVÍ

aneb Umíte své bříško správně nosit?

  • dozvíte se, jaké jsou hlavní příčiny bolestí zad v těhotenství a jak jim předcházet
  • zjistíte, jak správně nosit rostoucí bříško: jak napravit držení těla, aby Vás nebolela záda (a aktivně jste zapojila celý hluboký stabilizační systém páteře)
  • získáte cviky s názornými fotografiemi, které pomáhají proti bolestem zad a působí zároveň jako prevence
  • dostanete tipy na pomůcky ulevující od bolestí v zádech
  • jako bonus obdržíte 30minutovou video sestavu pro zdravá záda, podle které si můžete kdykoliv zacvičit

Jak to vypadá uvnitř?

Co na eBook říkají čtenářky?

Jak se zbavit bolesti zad v těhotenství je skvělý eBook, který doporučuji každé nastávající mamince, jelikož rostoucí bříško má svá specifika. Míša vše vysvětluje velice jasným způsobem, text je doplněn názornými fotografiemi. Vše je shrnuto do půlhodinového videa, které předcvičuje a velice mile vede sama Míša. Je zde mnoho cviků, z kterých je možné si vybrat a velice snadno je začlenit do každého dne. Prožila jsem čtyři těhotenství včetně mnohých obtíží, které jsou spojeny s rostoucím bříškem. Proto vidím, jak je skvělé mít možnost sáhnout po pokladu jako je eBook od Míši.
Marta Lopatováwww.martalopatova.cz
Z Míšina e-booku Jak se zbavit bolesti zad v těhotenství na vás hned po přečtení prvních stránek dýchne atmosféra péče o vlastní tělo a jistá míra vcítění se do pocitů těhotné ženy. E-book vás seznámí se všemi možnými bolavými problémy, které vás v době těhotenství mohou potkat. Co je ovšem nejlepší, najdete na ně v podstatě hned řešení. Ještě jsem ani pořádně nedočetla do konce a už jsem se přistihla, jak se podvědomě rovnám na židli a rovnám si správné postavení těla. V těhotenství jsou bolesti, hlavně zad, opravdu velmi nepříjemnou záležitostí a tady zjistíte, jak jim předcházet z pohodlí vlastního domova. Rozhodně doporučuji všem nastávajícím maminkám.
Hanka Novákováwww.hankanovakova.cz

Chcete se ve svém těhotenství cítit co nejlépe?

 

 

Toužíte po tom, víc si ho užít a zbavit se jedné z nejčastějších obtíží, jakou je bolest zad?