Videolekce

těhotenského cvičení

Chcete v těhotenství cvičit zdravě, funkčně a tak, aby vás to bavilo ?

Bolí vás záda, kyčle, pánev nebo vás trápí jiné těhotenské obtíže, jako jsou zácpa, tvrdnutí břicha, otoky nohou a další? Díky účinnému cvičení se jich můžete zbavit!

Nemáte možnost nebo čas docházet někam na pravidelné lekce, ale chcete se udržovat v kondici a připravit své tělo co nejlépe na porod?

Proto jsem pro vás připravila 3 účinné komplexní videolekce, podle kterých si můžete zacvičit kdykoliv a kdekoliv, a to rovnou dvakrát.

Moc dobře si pamatuju, jaké to je, probouzet se rozlámaná z nočního převalování a unavená z častého pendlování mezi ložnicí a koupelnou.

V mém prvním těhotenství mě trápily velké bolesti zad a kyčlí, dušnost, zažívací potíže, křečové žíly, úbytek energie i chuti do čehokoliv a odnášela to i má křehká psychika. A porod byl jedno velké utrpení...

Naproti tomu druhé těhotenství bylo úplně jiné. Bylo mi zkrátka dobře a cítila jsem se fit až do samého konce. A porod? Přesně takový, jaký jsem si vysnila: přirozený, rychlý a téměř bezbolestný.

V čem byl rozdíl? Co bylo jinak? Mé druhé těhotenství bylo v pohybu. V jemném, pomalém, soustředěném, zkrátka takovém, jaké si tělo i psychika v těhotenství žádá. 

Tou dobou už jsem byla lektorkou Pilates a kromě toho, že jsem své tělo skvěle znala, znala jsem i specifika zdravého cvičení v těhotenství. 

Na jaké lekce se tedy můžete těšit? 

1. Pilates & jóga flow

Pružnost jógy a síla Pilates v jedné sestavě: pojďte si užít pomalé a jemné, ale přesto silové cvičení za doprovodu příjemné hudby. 

Co vás v lekci čeká?

 • krátká rozcvička a dechové cvičení
 • rozhýbání hrudníku a celé páteře - uvolnění napětí
 • aktivace středu těla - břišních a zádových svalů, pánevního dna
 • posílení a protažení svalů paží a nohou v nenáročných jógových pozicích, které rozproudí energii v těle

Hodnota lekce: 200 Kč  (délka 34 min.)

2. Pilates s overballem

Malý pružný míč je skvělá cvičební pomůcka! Pokud ho ještě nemáte, určitě si ho pořiďte (seženete ho ve sportovních nebo zdravotních potřebách i do 100 Kč). Využijete ho k podpoře aktivního sedu na židli, ke cvičení v těhotenství a po porodu i k aktivitám s miminkem. Děti ho milují! ;-)

Co je obsahem lekce?

 • rozcvička s uzemněním skrze aktivní chodidla, nácvik bráničního dýchání
 • mobilizace hrudníku a pánve
 • aktivace středu těla - hlubokých břišních a zádových svalů, svalů pánevního dna
 • otevření kyčelních kloubů, posílení a protažení svalů dolních končetin a uvolnění esíček
 • krátká stabilizace a relaxace

Hodnota lekce: 220 Kč  (délka 41 min.)

3. Pilates pro uvolnění zad, kyčlí a pánve

Velmi jemné, pomalé a koncentrované cvičení zaměřené na oblast dolní části zad, pánve a kyčlí, obzvlášť vhodné pro cvičení ve 3. trimestru (nejenom). Pomáhá uvolňovat napětí a celkově odlehčit mamince od tíhy čím dál většího bříška.

Co v lekci najdete?

 • krátká rozcvička a dechové cvičení zaměřené na dech do pánve, uvolnění a aktivaci pánevního dna
 • uvolnění hrudníku, zad a kyčelních kloubů
 • napřímení páteře a aktivace středu těla, centrace kyčelních kloubů, opora o aktivní chodidlo
 • rozhýbání pánve a uvolnění napětí v bedrech
 • závěrečná relaxace s vědomým prodýcháváním a uvolňováním jednotlivých částí těla včetně pánevního dna

Hodnota lekce: 220 Kč  (délka 45 min.)

Lákají vás všechny 3 lekce a o žádnou nechcete přijít?

Mám radost, že vás cvičení zajímá a chcete o sebe v těhotenství pečovat, a ráda bych vás v tom maximálně podpořila.

Proto jsem se rozhodla nabídnout vám všechny 3 lekce v podobě balíčku za zvýhodněnou cenu:

640 Kč

199 Kč

Nestíháte docházet na lekce těhotenského cvičení? Nebo ve svém okolí žádné vhodné nemáte, tlačí vás čas, chybí vám hlídání staršího dítka? Zacvičte si se mnou doma :-)

Vím, jak je zdravý pohyb v těhotenství důležitý a prospěšný. Jak moc vám vhodné cvičení může pomoci od nejrůznější bolestí a problémů. Jak účinně dokáže vaše tělo připravit na porod, abyste ho zvládla co nejlépe.

Kdo pro vás lekce připravil?

Jmenuji se Michaela Malá a jsem certifikovaná lektorka Pilates.

Jsem také maminka dvou malých holčiček, proto je mi zkušenost mateřství velmi blízká a už od začátku se specializuji na cvičení s těhotnými ženami a ženami po porodu.  

Přes 5 let se jako lektorka věnuju cvičení s maminkami v několika studiích a centrech. Vytvořila jsem desítky lekcí a online kurzů a vedu také individální online lekce. 

Absolvovala jsem již řadu odborných kurzů a školení a nadále se v oblasti zdravého pohybu v těhotenství a po porodu vzdělávám a moc mě to baví.

Co vám cvičení může přinést?

Lepší držení těla

zbavíte se bolesti zad a celkového přetížení spojeného se změnou těžiště

Podpora srdečně cevního systému

vaše kondice je důležitá i pro zdravý vývoj vašeho miminka

Vedení k vnímání dechu

dech je pro porod naprosto zásadní a vy se s ním naučíte pracovat

Ovládání pánevního dna

umění aktivace i relaxace: zdravé PD je v těhotenství oporou a při porodu je schopné se uvolnit

Podpora imunitního systému

pravidelné cvičení posiluje obranyschopnost a metabolické zdraví

Psychické zdraví

cvičení vám vykouzlí lepší náladu, skvělý pocit, a celkově se vám bude lépe odolávat stresu

Možná vás napadají tyto otázky:

 • Je cvičení vhodné ve všech trimestrech těhotenství?
  Ano, je. Pokud jste po zdravotní stránce v pořádku vy i vaše miminko a lékař vám cvičení nezakázal, je naopak velmi prospěšné dopřát si pravidelné těhotenské cvičení. Jste-li v 1. trimestru a před otěhotněním jste necvičila, raději se cvičením počkejte až po 14. týdnu těhotenství.
 • Zvládnu cvičení, i když jsem začátečník?
  Obecně se doporučuje s žádnou novou aktivitou v těhotenství nezačínat. Pokud jste ale po zdravotní stránce v pořádku, cvičení zvládnete. Cviky nejsou náročné a já vás do nich velmi názorně navedu. Stejně tak vás upozorním na chyby, kterých byste se měla vyvarovat. Jestliže i přesto budete mít pochybnosti, zda cvičíte správně, a budete je chtít konzultovat, napište mi ;-)
 • Mohu cvičit, i když mě bolí záda a klouby?
  Pokud se nejedná o akutní stav, mělo by vám cvičení od bolestí pohybového aparátu naopak pomoci, zároveň působí jako prevence.
 • Jak se k videu dostanu?
  Po vyplnění objednávky a zaplacení částky vám přijdou odkazy na videa s jednotlivými lekcemi do vaší emailové schránky. Stačí pouze kliknout na lekci, kterou si vyberete, a video se vám začne přehrávat.
 • Kolikrát si mohu lekce zacvičit?
  Každou lekci si můžete zacvičit dvakrát. Videa jsou nastavena na 2 přehrání.

Napadají vás další otázky?

Napište mi na misa(zavináč)mamapilates.cz, ráda vám odpovím.

Jak jsou spokojené ženy, které už se mnou cvičily?

Musím Vás pochválit, cvičení je velmi funkční a konečně jsem objevila něco, po čem mě nebolí pravé SI skloubení. Po odcvičení lekce pilates s overballem jsem 2 dny necítila na těle vůbec nic špatně, naopak, byla jsem určitě tak jeden den a několik hodin od docvičení ani nemluvě krásně narovnaná, zpevněná a to posílené břicho! Lahoda. najednou tolik netížilo a bylo i menší, hezky zarovnané a miminko pěkně uvnitř, nevykulené ven. Snažím se na takové držení myslet i během dne, při chůzi i sezení. Je znát, že jste profík. Vždy jsem byla zvyklá sportovat, ale byla jsem překvapená, jaké jsou Vaše lekce makačka byť pracují s poměrně malým rozsahem pohybu. Doopravdy super! Děkuji ještě jednou za všechny těhulky, kterým zlepšujete těla i život :-D
Michaela Novotná
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za cvičení, jsem ve 37. týdnu těhotenství a Vaše cvičení mi umožňuje se skvěle protáhnout, prokrvit celé tělo a navíc mi pak méně otékají nohy :-)
Petra Lara
Cvičení podle Míšiných videí je prostě radost. Míša má jedinečný talent pro jemné vedení lekce a srozumitelné navádění do pozic a cviků. Vyhovuje mi klidné tempo jejích lekcí a vyloženě jsem si užívala, když jsem zavřela při cvičení oči a nechala jsem se vést Míšiným uklidňujícím hlasem a uvolňující hudbou v lekci jógy. Její lekce jsou pro mě čas, kdy můžu zastavit, dovolit si nikam nespěchat, nechat se vést a hýčkat svoje tělo. Myslím, že tento typ lekcí si všechny maminky opravdu užijí.
Hana Vildomcová
Míša je jednička a velmi milá osoba ❤️😘🌷a cvičit pod jejím vedením mne velmi baví. Zkusila jsem si lekce i s bříškem a moc jsem si cvičení užila. Doporučuji 👌👍
Kateřina Ciriaková
Cítím se dobře a upřímně i hrdě, že jsem se ke cvičení "dokopala" 😇 Vaše cvičení jsou první, které mě opravdu baví cvičit doma a mám je v plánu až do porodu, když to půjde. Moc za ně děkuji.
Kateřina Machová
Milá Míšo, zakoupila jsem si zkusmo balíček 3 Vašich online lekcí pro těhotné a chtěla bych Vám napsat, že jsem opravdu velmi nadšená jak ze samotného obsahu, tak i z Vašeho vedení lekcí. Málokterý lektor mi totiž sedí a k vedení lekcí mám dost specifické nároky (mám problémy, pokud není lekce vedena dosti senzitivně a empaticky) a Vy jste moje očekávání naprosto předčila. Jsem moc ráda, že jsem u Vás našla ještě 4 týdenní kurz, který si s radostí objednám a s naší malou Eliškou, která se vyklube na svět začátkem června se už moc těšíme na cvičení. Ještě jednou moc děkuji za pozitivní zážitek!
Silvie Najsrová
S balíčkem lekcí je spokojeno už 0 žen.

Pořád si nejste jisté, jestli je cvičení pro vás? Jestli vám moje vedení lekce bude vyhovovat?

Podívejte se na ukázky :-)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete cvičit zdravě a funkčně, zkrátka tak, aby to bylo prospěšné vám i miminku?

Toužíte po tom, užít si své těhotenství bez bolesti, cítit se uvolněně a SEBEvědomě?

Ráda byste obrátila svou pozornost dovnitř, k sobě a ke svému miminku?

Díky cvičení Pilates a jógy z pohodlí domova si to můžete dopřát... Za cenu, kterou byste zaplatila třeba za 1 obědové meníčko, získáte 3 uvolňující lekce cvičení v celkové délce 120 minut, které si můžete zacvičit hned dvakrát.

Tak neodkládejte své rozhodnutí až na potom a balíček

za krásných 199 Kč si objednejte! :-)