Čtyřtýdenní videokurz těhotenského cvičení

Jsem v tom! Od hlavy až k patě :)

Chcete v těhotenství cvičit a udržovat se v kondici, ale nevíte jak na to?

Trápí vás bolest zad, kyčlí nebo pánve, zácpa, křečové žíly, otoky, nevolnosti, křeče, pálení žáhy či jiné těhotenské obtíže? Chcete se jich zbavit účinným cvičením?

Toužíte po tom, připravit své tělo a mysl na co nejkrásnější porod?

 

Moc dobře si pamatuju, jaké to je, probouzet se rozlámaná z nočního převalování a unavená z častého pendlování mezi ložnicí a koupelnou.

V mém prvním těhotenství mě trápily velké bolesti zad a kyčlí, dušnost, zažívací potíže, křečové žíly, úbytek energie i chuti do čehokoliv a odnášela to i má křehká psychika. A porod byl jedno velké utrpení...

Naproti tomu druhé těhotenství bylo úplně jiné. Bylo mi zkrátka dobře a cítila jsem se fit až do samého konce. A porod? Přesně takový, jaký jsem si vysnila: přirozený, rychlý a téměř bezbolestný.

V čem byl rozdíl? Co bylo jinak? Mé druhé těhotenství bylo v pohybu. V jemném, pomalém, soustředěném, zkrátka takovém, jaké si tělo i psychika v těhotenství žádá. 

Tou dobou už jsem byla lektorkou Pilates a kromě toho, že jsem své tělo skvěle znala, znala jsem i specifika zdravého cvičení v těhotenství. 

Abyste se i Vy mohla cítit ve svém těhotenství skvěle,  připravila jsem pro Vás kurz cvičení, který obsahuje:

 • 8 ucelených videosestav Pilates pro těhotné zaměřených na konrétní tělesné partie, projdeme celé tělo
  cvičení v délce 25 - 40 minut
 • ke každé lekci PDF s doprovodným textem a ilustracemi
  troška nezbytné teorie a anatomie pro správné pochopení fungování našeho těla
 • účinné cviky, které jsou v souladu s těhotenstvím
  fyzio a Pilates cviky s názorně popsaným provedením včetně různých variant
 • 3 bonusová videa
  aktivaci a relaxaci pánevního dna, fasciální masáž hrudníku a aktivaci a masáž chodidel

Podívejte se na sestřih z lekcí:

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Michaela Malá a jsem certifikovaná lektorka Pilates.

Jsem také maminka dvou malých holčiček, proto je mi zkušenost mateřství velmi blízká a už od začátku se specializuji na cvičení s těhotnými ženami a ženami po porodu.  

Vedu několik let lekce Pilates pro těhotné a po porodu ve studiu pro zdravý pohyb a životosprávu. Po celou dobu lockdownu probíhaly lekce online, kromě toho jsme jich i spoustu předtočili, znám tedy specifika  vedení lekcí "na dálku" a mám na ně pozitivní zpětnou vazbu od klientek.

Absolvovala jsem již řadu odborných kurzů a školení a nadále se v oblasti zdravého pohybu v těhotenství a po porodu vzdělávám a moc mě to baví.

S Míšou jsem cvičila pilates pro těhotné online od pátého měsíce až po poslední týden těhotenství. Na každou lekci jsem se těšila. Byly profesionálně vedené, skvěle připravené a vždy s novými cviky a s použitím různých cvičebních pomůcek. Celé těhotenství jsem zůstala v dobré fyzické kondici a bez bolesti zad a mohla tak až do posledního dne chodit na procházky a porodní cesty byly dobře připraveny na porod. Cvičení mělo samozřejmě velmi pozitivní vliv i na mou psychiku. Míša se vždy zajímala, jak se zrovna cítím, a lekci tomu přizpůsobila, což mi velmi vyhovovalo. Naučila jsem se správně držet tělo a nosit bříško, dýchat, uvolňovat kyčelní klouby a pánev a cvičily jsme i dolní končetiny, díky čemuž jsem za celé těhotenství neměla oteklé nohy. Rovněž jsem neměla problémy se zažíváním. Týden po porodu už jsem byla s Míšou opět ve spojení a poradila mi skvělé cviky na celé šestinedělí, které jsou vhodné i po císařském řezu. Také mi poradila, jak pečovat o jizvu. Moc se těším na další cvičení! 🙂
Michaela Brůnová
Míša je jednička a velmi milá osoba ❤️😘🌷a cvičit pod jejím vedením mne velmi baví. Zkusila jsem si lekce i s bříškem a moc jsem si lekce užila. Doporučuji 👌👍
Kateřina Ciriaková

Co vám kurz přinese?

 • lépe porozumíte změnám,
  kterými během těhotenství vaše tělo i psychika prochází
 • naučíte se nést svoje bříško
  a podpořit správné držení těla, abyste nepřetěžovala břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna, ale naopak je správně zapojila do stabilizace páteře
 • díky velmi účinnému cvičení ulevíte svému tělu od bolestí
  (zad, hlavy, kloubů, žeber, ...) a nejrůznějších těhotenských obtíží (jako je zácpa, inkontinence, nevolnost, hemoroidy, křečové žíly, syndrom karpálního tunelu ad.)
 • naučíte se správně dýchat a se svým dechem pracovat
  tak, abyste se nepřetěžovala a dokázala dech plně využít při samotném porodu
 • cvičením lépe připravíte své tělo na porod,
  ale také na následnou rekonvalescenci po něm
 • díky relaxačním a dechovým technikám zharmonizujete svoji mysl,
  uvolníte duševní i tělesné napětí a lépe se pak naladíte na samotný porod

Kromě toho získáte také podporu moji i stejně naladěných žen v uzavřené facebookové skupině, ke které se můžete připojit. Moc se na vás v ní těším :)

Jak kurz probíhá?

 • kurz je 4týdenní - dvakrát týdně vám přijde email, ve kterém bude odkaz na PDF s textem a odkazem na video se cvičením (jednoduše jenom kliknete)
 • po zaplacení objednávky a spárování platby obdržíte doklad o zaplacení a rovnou první email s první lekcí, další přijde vždy po 4 dnech od předchozího
 • kurz je emailový, tudíž se nemusíte nikam přihlašovat, pamatovat si heslo apod., vše budete mít ve své emailové schránce
 • kurz vám zůstane napořád, takže podle videí můžete cvičit opakovaně

Představte si, že vstupujete do poslední fáze vašeho těhotenství. Cítíte se skvěle, nic vás nebolí, vaše mysl je klidná.

Naučila jste se pracovat se svým dechem, uvolnit pánevní dno a jste připravena pustit miminko na svět. Jste si vědoma své vnitřní síly, máte velikou oporu ve svém těle a důvěru v sama sebe, že to zvládnete.

Cena kurzu je 1.990 Kč

Možná se vám zdá zbytečné platit za kurz, když si můžete zacvičit podle volně dostupných videí na internetu. To ano, pokud poznáte, která jsou kvalitní. Sama jsem jich spoustu prošla a vím, že jejich kvalita je velmi kolísavá. Některá jsou dle mého názoru pro těhotné ženy naprosto nevhodná, i přesto, že jsou jim určena. 

V kurzu získáte ucelený přístup - projdeme a procvičíme celé tělo a zaměříme se na specifika, která těhotenství má. Jeho autorkou je lektorka, která sama prošla dvěma těhotenstvími a již nějakou dobu se cvičení s těhotnými ženami intenzivně věnuje.

Za cenu, kterou zaplatíte za jednu návštěvu v kadeřnictví, dostanete celkem více než 5 hodin videí se cvičením a přes 30 stran teorie psané odlehčenou formou.

Navíc moji podporu jak ve fb skupině, tak na emailu nebo messengeru. Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem :)

 

Co když se vám kurz nebude líbit? Nebo zjistíte, že vám nevyhovuje? Záleží mi na tom, abyste byla spokojená, proto vám do 14 dnů od zaplacení kurzu vrátím bez jakýchkoliv otázek peníze zpět.

Možná vás napadají tyto otázky:

 • Je cvičení vhodné ve všech trimestrech těhotenství?
  Ano, je. Pokud jste po zdravotní stránce v pořádku vy i vaše miminko a lékař vám cvičení nezakázal, je naopak velmi prospěšné dopřát si pravidelné těhotenské cvičení. Jste-li v 1. trimestru a před otěhotněním jste necvičila, raději se cvičením počkejte až po 14. týdnu těhotenství.
 • Zvládnu cvičení, i když jsem v Pilates začátečník?
  Ano, zvládnete. Cviky nejsou náročné a já vás do nich velmi názorně navedu. Stejně tak vás upozorním na chyby, kterých byste se měla vyvarovat. Pokud i přesto budete mít pochybnosti, zda cvičíte správně, zajděte si na nějakou skupinovou lekci Pilates pro těhotné ve svém okolí a nechte se lektorkou zkontrolovat.
 • Je pro mě kurz vhodný, když už jsem v poslední fázi těhotenství?
  Pokud cvičíte od začátku těhotenství a jste zdravotně v pořádku, můžete v tom pokračovat i s tímto kurzem. Několik cviků, které kurz zahrnuje, jsou sice vleže na zádech (což ve 3. trimestru už ženám nebývá příjemné), ale nabízím k nim i varianty vsedě, vestoje nebo na předloktí. Zároveň vás vybízím, abyste naslouchala svému tělu a cvičila tak, aby vám bylo příjemně a nic vás nebolelo.
 • Mohu cvičit, i když mě bolí záda a klouby?
  Pokud se nejedná o akutní stav, mělo by vám cvičení od bolestí pohybového aparátu naopak pomoci, zároveň působí jako prevence.
 • Budu potřebovat nějaké speciální pomůcky?
  Nebudete, stačí vám podložka, ručník, židle a polštář nebo deka. Další pomůcky, které využijeme v rámci bonusových videí, jsou nahraditelné věcmi, které běžně doma máte.
 • Co když mi způsob vedení lekcí nebude vyhovovat?
  I to se může stát. Proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Tou dobou už budete mít za sebou polovinu kurzu, a tudíž budete mít jasnou představu o tom, jestli vám cvičení vyhovuje nebo ne. Také si můžete stáhnout zdarma jeden z mých eBooků, které obsahují 30minutovou lekci cvičení, a udělat si představu.

Napadají vás další otázky?

Napište mi na misa(zavináč)mamapilates.cz nebo mě kontaktujte přes Facebook či Instagram.

BONUSY KE KURZU !!!

1. Na závěr kurzu vám pošlu vše v jednom PDF souboru, který bude mít podobu eBooku. Budete mít tedy celý kurz pohromadě (jak texty, tak videa) a nebudete jednotlivé lekce muset dohledávat v emailu.

 

2. Pošlu vám také list (PDF), na kterém budete mít všechny lekce s odkazy na videa pohromadě, abyste je nemusela dohledávat v eBooku a mohla se ke cvičení pravidelně vracet.

 

3. Získáte navíc tři videa zaměřená na: aktivaci a relaxaci pánevního dna, fasciální masáž hrudníku a aktivaci a masáž chodidel, která budete mít rovněž k dispozici i na samostatném listu.

Jak se kurz líbí?

Jedním slovem WOW! Pohyb vždycky patřil k mému životu, ale když jsem otěhotněla, bylo mi jasné, že ne vše, co jsem do té doby dělala, je pro mě a mé rostoucí miminko ideální. V Míši kurzu jsem našla ucelené odpovědi. Vše je krásně vysvětleno jak psanou, tak video formou. Detailně, a přitom srozumitelně, jsem se dozvěděla, jak funguje naše tělo. A hlavně jsem se dozvěděla, jak se mám v těhotenství správně hýbat a relaxovat, aby bylo dobře mně i miminku. Míša je skvělá lektorka a celý kurz je bezvadně sestaven doslova od hlavy až po patu :) Cvičení s Míšou je něco, co bych doporučila každé nastávající mamince, aby mohla prožít svůj požehnaný stav v dobré kondici a bez zbytečných bolestí. Díky za tvou super práci!
Katka Brühlovámáma dvou, www.katerinabruhlova.cz
Míšin kurz můžu jen doporučit. Z jejích lekcí je cítit laskavost, profesionalita a především opravdový zájem o těhulku na druhé straně obrazovky. Navádění do pozic je srozumitelné, stejně tak mi vyhovuje i klidné tempo vedení každé lekce. Moc oceňuji to, že Míša nabízí různé varianty pozic pro různé pokročilosti a také různorodé zaměření lekcí, které v kurzu připravila. Protože každý den je jiný a jedna univerzální cvičební sestava prostě neexistuje. Proto vnímám jako velký bonus cvičení dle Míšiných lekcí obměňovat podle toho, jak se právě cítím, a která část těla si říká o mou pozornost. Bezvadný a nápomocný je i psaný doprovod ke každé lekci, který pomůže v pochopení funkčních vazeb ve svalové kosterní souhře těla. Míša je opravdu expert na cvičení pilates před i po porodu!
Hanka Vildomcoválektorka office jógy, www.hankavildomcova.cz
Marně hledám ta správná slova. Napadají mě pouze superlativa, ze kterých ale neposkládám souvislé věty! Děkuji autorce Míše za důvěru a možnost nahlédnout pod pokličku kurzu "Jsem v tom od hlavy až k patě", ke kterému bych ještě dodala "Co má hlavu a patu!" A popravdě lituji, že nebyl, když jsem čekala děti. Celý kurz je velmi návodně, přehledně, poutavě veden a doprovázen texty spolu s fotkami, cvičeními a tipy. Jsem nadšená, ohromená a kurz bych doporučila každé nastávající mamince.
Adéla Hendrychová@Svetlo_do_srdce

Napište mi kdykoliv během kurzu nebo nejpozději dva týdny po jeho skončení a domluvíme si online schůzku.

DÁREK v hodnotě 500 Kč !!!

Moc ráda si se svými klientkami po lekcích povídám a odpovídám na nejrůznější dotazy spojené s těhotenstvím, přípravou na porod a šestinedělí a zdravým pohybem. 

A tak jsem vymyslela tento dárek, abyste měla stejnou možnost. :-)

Pokud ke konzultaci nic nemáte, můžeme si spolu zacvičit online.

Líbí se vám představa, že si můžete zacvičit z pohodlí domova kdykoliv se vám zachce a ulevit si tak od bolesti zad a jiných nepříjemných potíží?

Že stačí najít si půlhodinku pro sebe a kliknout na odkaz, který vám přijde do emailové schránky?

Že se během chvíle krásně protáhnete a zrelaxujete?

Tak neodkládejte své rozhodnutí na "až potom" a objednejte si 4týdenní kurz Pilates pro těhotné TEĎ! 

Cena je 1.990 Kč včetně online konzultace zdarma a máte 14denní garanci vrácení peněz.

To je fajn, že? :-)